Верифікований профіль
7
Років досвіду
3
Роки на сайті
Рекомендувати
Активних оголошень
76
Ексклюзивних об'єктів
0
Рекламна активність
0
Останній візит на сайт
сьогодні

Оренда комерційної нерухомості (19)

  • Європа
    91 500 грн/міс
    300 грн/м²

    Італійська вул. (Пушкінська), 32

    офісне приміщення
    305 м²
    1910 рік побудови
    2 дні тому
    вул. Пушкінська-Італійська\вул. Троїцька, 3-й пов./3, офіс 305 м². Цілодобова охорона. Відеоспостереження. Закритий двір. Генератор. Розташований на третьому поверсі триповерхової будівлі. ціна оренди 91 500 гривень на місяць, 300 гривень/метр.
    Рієлтор
  • Європа
    6 500 $/міс
    10 $/м²

    Базарна вул., 5/1

    багатофункціональне приміщення
    650 м²
    2 дні тому
    Базарна 5 / Бєлінського, ЖК «Капітан», пропонується офіс 650 м², 2-й поверх, 12 кабінетів, 4 санвузли, кухня, кондиціонери, власна дахова котельня. Консьєрж. На фасаді зручна парковка. Оренда: 10$/м². Можливо на першому поверсі орендувати 350 м², дивіться планування.
    Рієлтор
  • Європа
    6 500 $/міс
    5 $/м²

    Бугаївська вул., 26

    багатофункціональне приміщення
    1320 м²
    2 дні тому
    вул. Бугаївська, 1-3/3, приміщення 1320 м². Санвузол: Так Опалення: Тепловий насос Окрема частина будівлі, у 3-х рівнях, 1320 м². Закрита територія, охорона, відеоспостереження, вантажний ліфт на 3 поверхи, теплові насоси, сонячні панелі, накопичувач та генератор, ремонт новий, все чисте, підлоги антипил, стіни оздоблені декоративною штукатуркою, пофарбовані. 1 рівень 560 м², вікна на 1 сторону, вантажний ліфт 2 рівень 560 м², 2 заїзди — під навантажувач та під авто, висота стель 12 м у конику 3 рівень 200 м², можна використовувати як офіс — кабінет, с/в та зал 165 м² вільного планування.
    Рієлтор
  • Європа
    10 000 грн/міс
    238 грн/м²

    Середньофонтанська вул., 43

    багатофункціональне приміщення
    42 м²
    2 дні тому
    Здається приміщення на вулиці Середньофонтанській. Фасадний вхід, ремонт, санвузол, меблі (меблі за домовленістю). Планування: передпокій, санвузол, приймальня, кабінет, лабораторія. Все готове до роботи. Розглядаються будь-які інші види діяльності. Поверх 1/5, заг. площа 42 кв. м.
    Рієлтор
  • Європа
    4 500 $/міс
    18 $/м²

    Європейська пл. (Катерининська), 1

    багатофункціональне приміщення
    245 м²
    2 дні тому
    Оренда приміщення на Катерининській площі, магазин Bona. Загальна площа 245 м². Перший поверх — 131 м². Торгові зали 100 м². Цоколь — 114 м², торговий зал 57 м² та склад. Фасадний вхід і два вітринні вікна. Хороший ремонт.
    Рієлтор
  • Європа
    190 000 грн/міс
    662 грн/м²

    Грецька вул., 43

    багатофункціональне приміщення
    287 м²
    2 дні тому
    Грецька. Магазин Ecco: загальна площа: 287 м², перший поверх: 188 м² (включаючи 150 м² та мезонін 43 м²), плюс підвал: 95 м². Електроенергія: 45 кВт.
    Рієлтор
  • Європа
    2 500 $/міс
    9 $/м²

    Святослава Караванського вул. (Жуковського), 11

    приміщення для надання послуг
    273 м²
    2 дні тому
    Жуковського 11/вул. Пушкінська. Приміщення з гарною історією. У самому центрі. Раніше тут був бельгійський ресторан «Трубадур» — один із чотирьох ресторанів, що пройшли сертифікацію. Абсолютно всі комплектуючі для ремонту цього закладу були привезені з Бельгії. Укомплектований дорогими меблями. Кухня обладнана всім необхідним. Аудіорозводка. Потужність — 85 кВт. Широкий фасад на 8 вікон і два входи. Все на одному поверсі. Просторий зал на 105 місць і 17 місць перед величезною барною стійкою. Кухня, кабінет керівника, кімната для персоналу. Чотири санвузли. Службовий вихід. Перед рестораном є місце для великого літнього майданчика та паркування автомобілів.
    Рієлтор
  • Європа
    1 000 $/міс
    11 $/м²

    Святослава Караванського вул. (Жуковського), 22

    торгівельне приміщення
    89 м²
    2 дні тому
    Жуковського 22/Рішельєвська, колишній взуттєвий магазин, 89 кв. м, Н-3,25 м, два зали 43 кв. м і 20 кв. м, фасадний вхід та вітринні вікна. Паркування по фасаду.
    Рієлтор
  • Європа
    200 000 грн/міс
    249 грн/м²

    Балківська вул. (Фрунзе вул.), 199

    багатофункціональне приміщення
    802 м²
    2 дні тому
    Балківська / Мельницька, Нежитлове просторе, фасадне приміщення, під меблевий магазин, фітнес-клуб, магазин сантехніки, будматеріалів, плитки, спортивних товарів, під «Розетку», «Нову пошту», виставковий центр, загальна площа 802 м², високі стелі, дозволена потужність: 50 кВт, ліміт на воду: 57,8 м³. Зручне паркування по фасаду.
    Рієлтор
  • Європа
    3 000 $/міс
    17 $/м²

    Ніни Строкатої вул. (Буніна), 30

    багатофункціональне приміщення
    180 м²
    2 дні тому
    Приміщення в оренду на вул. Буніна / Червоний провулок, загальна площа 180 м², перший поверх 102 м², торговий зал 95 м², підвал-склад 78 м², електроенергія 20 кВт. Фасадний вхід та вітринні вікна. Паркування по фасаду.
    Рієлтор
  • Європа
    2 000 $/міс
    10 $/м²

    Ланжеронівська вул., 3

    багатофункціональне приміщення
    200 м²
    2 дні тому
    Здається офісне приміщення на вул. Ланжеронівська / Пушкінська, сучасний офіс площею 200 м². Перший поверх 150 м², фасадний вхід, приміщення дворове, два рівні, перший рівень: open space 110 м², два санвузли, кухня, другий рівень: приміщення 50 метрів, поділене на три кабінети, відокремлені один від одного скляними стінами. Укомплектований меблями.
    Рієлтор
  • Європа
    2 000 $/міс
    10 $/м²

    Івана Луценка пров., 17/19

    багатофункціональне приміщення
    200 м²
    2009 рік побудови
    2 дні тому
    Бізнес-центр «Ольвія». Ліве крило. Вхід і фасад на Грецьку площу + вихід-вхід з боку Віце-адм. Жукова. Загальна площа 200 кв. м. План приміщення: 1-й поверх 150 кв. м, висота стелі 5,00 м (2-й рівень +50 кв. м). Основний зал 100 кв. м, 4 санвузли, 4 душові, кухня.
    Рієлтор
  • Європа
    3 810 $/міс
    30 $/м²

    Краснова вул., (68 перлина)

    багатофункціональне приміщення
    127 м²
    2025 рік побудови
    2 дні тому
    Новий «Перлинний квартал» на вул. Краснова, 9 житлових 25-поверхових будинків та один бізнес-центр, ЖК 68-ма Перлина. Під магазин, приміщення 127 м². Фасад на вул. Краснова. Оренда: 30$/м².
    Рієлтор
  • Європа
    16 000 грн/міс
    172 грн/м²

    Грецька вул., 11

    багатофункціональне приміщення
    93 м²
    2 дні тому
    Аренда офисного помещения в центральной части города, ул. Греческая / Пушкинская, офис 93 м.кв., три кабинета. Фасадный вход и окна. Два уровня. Кондиционеры.
    Рієлтор
  • Європа
    5 380 $/міс
    10 $/м²

    Французький бульв., 54/23

    офісне приміщення
    538 м²
    2013 рік побудови
    1 тиж. тому
    Французский бул. 54 / 23, "Сигурд Холл’. Первый этаж. Свой отдельный вход. Офис с дорогим дизайнерским ремонтом и стильной мебелью, общая: 538 м.кв. Кабинетная система (11), рецепция, кухня, переговорная, пять санузлов. Кондиционеры, сигнализация. Парковка. Элитный клубный дом в парковой зоне. Закрытая, круглосуточно охраняемая территория. Есть генератор, бесперебойное электроснабжение. Аренда:10$/м.кв. Наличный расчет.
    Рієлтор
  • Європа
    4 690 $/міс
    13 $/м²

    Французький бульв., 54/23

    офісне приміщення
    361 м²
    2013 рік побудови
    1 тиж. тому
    Французский бульвар, ЖК Сигурд Холл. 3-й этаж. Офис, общая площадь 361 кв.м. Open space 165м.кв. и 6 кабинетов. Кухня. Два санузла. Есть возможность аренды паркомест. Аренда:13 долл./1 кв.м.
    Рієлтор
  • Європа
    3 000 $/міс
    8 $/м²

    Тираспольська вул., 5а

    багатофункціональне приміщення
    375 м²
    1 тиж. тому
    Тираспольська 5-а / Новосельського, окремо розташована офісна будівля, у дворі, не фасадна, 3 поверхи, є цокольне приміщення, загальна площа 375 м², 11 кабінетів із кондиціонерами, на кожному поверсі санвузол, автономне опалення, електроенергія 30 кВт, свіжий ремонт, меблі. Будівля повністю відреставрована. Весь двір викладений гранітом.