Верифікований профіль
7
Років досвіду
3
Роки на сайті
Рекомендувати
Активних оголошень
76
Ексклюзивних об'єктів
0
Рекламна активність
0
Останній візит на сайт
вчора

Продаж квартир (4)

  • Європа
    240 000 $
    1 765 $/м²

    Мукачівський пров., 6/5

    3 кімнати
    136 / 75 / 25 м²
    поверх 5 з 6
    сьогодні
    Просторная 3-комнатная квартира с террасой и видом на море в клубном доме! Предлагается к продаже эксклюзивная 3-комнатная квартира в малоквартирном клубном доме, расположенном в престижном районе Одессы, в Мукачевском переулке. Особенности квартиры: Площадь: 136 кв.м. Этаж: 5/6. Состояние: квартира без ремонта "от строителей" – отличная возможность воплотить в жизнь дизайн-проект вашей мечты! Материал постройки: красный кирпич – экологически чистый и долговечный материал. Терраса: просторная терраса с панорамным видом на море – идеальное место для отдыха и наслаждения морским бризом. Вид на море: захватывающий вид на морское побережье. Малоквартирный дом: всего 20 квартир в доме – тишина и...
    Рієлтор
  • Європа
    350 000 $
    2 991 $/м²

    Травневий пров., 4

    3 кімнати
    117 / 64 / 25 м²
    поверх 2 з 4
    сьогодні
    ЖК «Челсі». 14-та станція В.Ф. 2-й поверх 4-поверхового будинку. Загальна площа — 117 кв. м, на яких розташовані: * майстер-спальня зі своїм санвузлом та гардеробною, вікна виходять у закритий внутрішній двір комплексу, у якому багато дерев та вічнозелених рослин; * кухня-вітальня на 4 вікна, з виділеною обідньою зоною; * спальня з балконом; * гостьовий санвузол; * технічна кімната/пральня. Усі меблі — Італія + індивідуальне замовлення. Повний набір техніки, включаючи сушильну машину та винну шафу/холодильник — від європейських виробників. 2-контурний газовий котел. Два криті паркувальні місця — прямо під парадним, на закритій території, що охороняється. У підвалі є додаткове складське примі...
    Рієлтор
  • Європа
    15 000 $
    417 $/м²

    Миколаївська дорога вул., 279

    1 кімната
    36 / 10 / 5 м²
    поверх 1 з 1
    сьогодні
    Власний будиночок біля моря за ціною кімнати! Мрієте про власний затишний куточок на узбережжі, де немає сусідів за стінкою? Пропонується до продажу компактна квартира у форматі окремо розташованого будиночка. Основні характеристики: Локація: У пішій доступності від морського узбережжя. Формат: За документами — квартира, фактично — самостійна будівля зі своїм входом. Площа: Загальна 37 м². Всередині: житлова кімната, кухня (5 м²), суміщений санвузол (4 м²). Бонус: У вартість входить підсобне приміщення (гараж), що вирішує питання зберігання авто або інвентарю. Чому це вигідна покупка: - Приватність: Жодних спільних парадних і сусідів зверху. - Економічність: Низькі комунальні платежі...
    Рієлтор
  • Європа
    110 000 $